Sylwia Grzeszczak

i

Autor: Marcin Gadomski/Super Express

Dni Starachowic 2024

Dni Starachowic 2024. Gwiazdy na koniec wakacji. Kogo zobaczymy na scenie?

2024-06-25 8:32

Przed nami Dni Starachowic 2024. To będzie największe muzyczne wydarzenie tego lata w mieście! Na scenie zobaczymy gwiazdy doskonale znane z anteny Radia ESKA. Jednego dnia przed starachowicką publicznością wystąpią Sylwia Grzeszczak, Dawid Kwiatkowski i Margaret! Gdzie i kiedy koncert?

Dni Starachowic 2024. Kiedy koncerty i gwiazdy?

W tym roku Święto Miasta zostało zaplanowane przez organizatorów na ostatni weekend wakacji 31.08-1.09.2024. Największe gwiazdy imprezy Sylwia Grzeszczak, Dawid Kwiatkowski i Margaret opanują scenę w niedzielę 1.09.2024. Pierwsza na scenie już o godzinie 17:00 ma pojawić się Sylwia Grzeszczak.

Sylwia Grzeszczak: Kariera artystki rozpoczęła się już 16 lat temu. To właśnie w 2008 roku swoją premierę miało wydawnictwo Ona i On będące efektem współpracy artystki z byłym mężem, popularnym w Polsce raperem i autorem tekstów Liberem. Przez lata para regularnie współpracowała nad nowymi kawałkami, a te podbijały listy przebojów. Liber i Sylwia Grzeszczak zakończyli swój wieloletni związek w 2023 roku.

Koncerty Gwiazd na Dniach Starachowic 2024

Kolejną Gwiazdą Dni Starachowic w tym roku będzie Dawid Kwiatkowski. Piosenkarz, autor tekstów, kompozytor i telewizyjna osobowość wystąpi w Starachowicach. Największe hity idola młodego pokolenia pochodzącego z Gorzowa Wielkopolskiego, zabrzmią w naszym mieście 1 września. To nie będzie pierwsza wizyta Dawida Kwiatkowskiego w powiecie starachowickim. Przypomnijmy, że artysta rok temu, 19 sierpnia wystąpił na "Festynie pod Zaporą w Brodach".

Dawid Kwiatkowski

i

Autor: AKPA

Na finał Dni Starachowic koncert Margaret

Świętująca w ubiegłym roku 10-lecie kariery artystycznej artystka wciąż udowadnia, że jak nikt inny potrafi tworzyć hity. W swoim szóstym albumie studyjnym artystka powróciła do popu, ale nie do tej Margaret, którą znaliśmy z list przebojów w pierwszej połowie minionej dekady. Dojrzała i jako osoba, i jako artystka, co doskonale słychać od pierwszego singla „Tańcz głupia”, który podbił listy przebojów oraz był najczęściej słuchanym w radiu utworem zeszłych wakacji.

Dni Starachowic 2024

Wszystkie koncerty odbędą się na terenach starachowickiego MOSiR-u przy ulicy Szkolnej.

Organizatorzy kolejnej edycji Dni Starachowic zapraszają też na najbardziej rozbieganą imprezę tego lata w Starachowicach - XII MAN-IE Biegania. Biegowy akcent Dni Starachowic odbędzie się 31.08 w sobotę. Początek o godzinie 9:00 na terenach zielonych Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Starachowicach. IMPREZĘ NAPĘDZA MAN BUS Starachowice.

Tak bawiliście się na Dniach Starachowic w 2023. ZDJĘCIA

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia? Nagrałeś interesujący materiał? Podziel się z nami, a my zapewnimy Ci anonimowość. Pisz starachowice@eska.pl lub prześlij wiadomość Messengerem. Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

Świętokrzyskie: Rozpoznasz miejscowość po jednym zdjęciu? Najlepsi zaliczą 12/12

Pytanie 1 z 12
Ta charakterystyczna lokomotywa "zaparkowała" w ...
Świętokrzyskie: Rozpoznasz miejscowość po jednym zdjęciu? Najlepsi zaliczą 12/12
Listen on Spreaker.