Jeden z nich to mieszkaniec Wąchocka. Kompletnie pijani kierowcy w rękach policji

i

Autor: Świętokrzyska Policja Jeden z nich to mieszkaniec Wąchocka. Kompletnie pijani kierowcy w rękach policji

Jeden z nich to mieszkaniec Wąchocka. Kompletnie pijani kierowcy w rękach policji

2021-12-29 12:16

Dzięki obywatelskiej postawie innych kierowców udało się wyeliminować potencjalnego sprawcę drogowego nieszczęścia. We wtorek (28 grudnia) skarżyscy policjanci zatrzymali prawo jazdy 40-letniemu mieszkańcowi miasta. Mężczyzna jechał krajową siódemką kompletnie pijany. W jego organizmie znajdowały się 2 promile alkoholu. Tego samego dnia funkcjonariusze skarżyskiej drogówki zatrzymali jeszcze jednego nietrzeźwego kierującego. Był nim 38-letni mieszkaniec Wąchocka.

Wczoraj (28 grudnia) po godzinie 17 skarżyscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że trasą S-7 od strony Kielc jedzie suzuki, którego kierujący może znajdować się pod wpływem alkoholu. W rejon krajowej drogi pojechali mundurowi z drogówki. W trakcie ich dojazdu na interwencję do komendy wpłynęła informacja, że na wysokości węzła Skarżysko Północ kierujący japońskim autem został zatrzymany przez innych kierowców. Był nim 40-letni skarżyszczanin, od którego wyczuwalna była silna woń alkoholu. Badanie alkomatem wykazało 2 promile w jego organizmie. Stróże prawa zatrzymali mu prawo jazdy – informuje Jarosław Gwóźdź, oficer prasowy KPP w Skarżysku-Kamiennej.

We wtorek funkcjonariusze skarżyskiej drogówki wyeliminowali z ruchu jeszcze jednego nietrzeźwego kierowcę. Był nim 38-letni mieszkaniec Wąchocka. Mężczyzna prowadził forda mając blisko dwa promile alkoholu w organizmie. Za kierowanie autem na podwójnym gazie mężczyznom grozi do dwóch lat za kratkami.

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

Sonda
Jak często chodzisz do kina?
Potrącił kobietę na przejściu w Kołobrzegu. Policja szuka świadków