Budowa wiaduktu w Starachowicach. Jakie są postępy prac?

i

Autor: Powiat Starachowicki Budowa wiaduktu w Starachowicach. Jakie są postępy prac?

Utrudnienia drogowe

Kolejne utrudnienia w Starachowicach związane z budową wiaduktu

2024-04-24 10:20

Od poniedziałku 29 kwietnia w Starachowicach będą kolejne utrudnienia związane z budową wiaduktu. Tym razem kierowcy nie będą mogli przejechać ulicą Piłsudskiego na odcinku od przebudowywanego ronda im. księdza Jerzego Popiełuszki do wysokości budynków gazowni.

Kolejne utrudnienia dla kierowców w Starachowicach Dolnych

W związku z budową wiaduktu, od 29 kwietnia 2024r. zamknięta zostanie dla ruchu ulica Piłsudskiego, począwszy od ronda u zbiegu ulic: Hutnicza-Radomska do wysokości budynków gazowni. Dojazd i dojście do posesji będzie możliwy przez plac budowy.

Zamknięcie ulicy Piłsudskiego w Starachowicach

i

Autor: Starostwo Powiatowe w Starachowicach Zamknięcie ulicy Piłsudskiego w Starachowicach

Zmiany wprowadzone będą też w kursowani linii autobusowych. Trasa zastępcza poprowadzona została ulicami: Na Szlakowisku, al. Armii Krajowej, Jadwigi Kaczyńskiej do ronda Lecha Kaczyńskiego. Przewidywany termin trwania prac to 5 miesięcy.

Zamknięcie ulicy Piłsudskiego w Starachowicach

i

Autor: Starostwo Powiatowe w Starachowicach Zamknięcie ulicy Piłsudskiego w Starachowicach

W przypadku autobusów miejskich zmiany zaczną obowiązywać już od 29 kwietnia, a w przypadku Powiatowych Linii Komunikacyjnych od 1 maja. Wyłączone z ruchu zostaną przystanki: Radomska/Park 01 oraz Radomska/Park 02 (Starachowice Dolne). W ich miejsce wprowadzone zostaną: Policja 01 i Policja 02 znajdujące się przy al. Armii Krajowej. Pasażerowie nie będą już mogli z przystanku przy PGNiG tj. Piłsudskiego/Starostwo 01. Zamiast niego wprowadzony zostanie przystanek zastępczy na ul. Na Szlakowisku. 

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia? Nagrałeś interesujący materiał? Podziel się z nami, a my zapewnimy Ci anonimowość. Pisz starachowice@eska.pl lub prześlij wiadomość Messengerem. Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy