Lanberry

i

Autor: AKPA

Koncerty Starachowice

W niedzielę w Starachowicach Lanberry. Darmowe wejściówki na koncert do odebrania w Parku Kultury

2024-07-13 6:32

W Starachowicach ruszyło Lato z kulturą 2024. Zaplanowano szereg imprez, które odbędą się w rożnych częściach miasta. Jedną z gwiazd, która tego lata wystąpi w Starachowicach będzie Lanberry - piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka. Koncert odbędzie się 14 lipca w Amfiteatrze Parku Miejskiego.

Koncert Lanberry w Starachowicach

Lanberry zadebiutowała fonograficznie w 2015 singlem „Podpalimy świat”. Od tego czasu na jej koncie pojawiło się wiele hitów, które zdobywają playlisty w stacjach radiowych. Ostatnio dużą popularność zyskał utwór "Co ja robię tu". Artystka odpowiedzialna jest też m. in. za sukcesy Roksany Węgiel i Viki Gabor na festiwalu "Eurowizja Junior", dla których współtworzyła utwory. Wokalistka znana jest też z programu „The Voice of Poland”, gdzie jest jurorką. Artystka była nominowana do najważniejszych nagród muzycznych - Fryderyków, w tym w kategoriach: Album Roku Pop, Utwór Roku, Autor Roku i Kompozytor Roku

W Starachowicach Lanberry usłyszymy i zobaczymy 14 lipca o godzinie 20:00 w Amfiteatrze Parku Miejskiego.

Lanberry

i

Autor: RADIO ESKA

Lanberry wystąpi w Amfiteatrze Parku Miejskiego w Starachowicach

Tegoroczny sezon zapowiada się bardzo atrakcyjnie w naszym mieście. Na Dniach Starachowic będziemy mieć nie jeden koncert wielkiej gwiazdy, wystąpią bowiem: Sylwia Grzeszczak, Margaret i Dawid Kwiatkowski. Tego lata w Amfiteatrze Parku Miejskiego wystąpi też Lanberry. Będziemy prosić Państwa o zapisy na to wydarzenie, które zaplanowano na 14 lipca - zapowiadają organizatorzy.

Lato z kulturą 2024 w Starachowicach

Koncert jest darmowy ale, żeby wejść na teren amfiteatru należy posiadać wejściówkę. Darmowe wejściówki na koncert można odebrać w Parku Kultury przy ulicy Leśnej 2. Szczegółowy program wydarzeń, które zostały zaplanowane na to lato znajdziecie na fanpage Parku Kultury.

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy