Studniówki 2024 Starachowice. Piękny bal uczniów Zespołu Szkół Zawodowych Nr 2

i

Autor: Ewa Jędrasik Studniówki 2024 Starachowice. Piękny bal uczniów Zespołu Szkół Zawodowych Nr 2

Studniówki Starachowice 2024

Poloneza czas zacząć! Na początek bale studniówkowe uczniów LO Nr III i ZSZ Nr 2

2024-02-07 3:34

Rusza sezon studniówek w powiecie starachowickim. Jako pierwsi poloneza zatańczą uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 oraz III Liceum Ogólnokształcącego w Starachowicach. Stanie się to już 20 stycznia. Z kolei jako ostatni będą bawić się na balu tegoroczni maturzyści z I LO w Starachowicach. Gdzie w tym roku odbywać się będą imprezy?

Studniówki w Starachowicach 2024

Starachowiccy maturzyści odliczają dni do swoich studniówek. We wszystkich szkołach trwają ostatnie, gorączkowe przygotowania do wyjątkowego balu, który – zgodnie z tradycją – powinien odbyć się na około sto dni przed egzaminem dojrzałości, tak aby uczniowie mogli zasmakować jeszcze beztroskiej zabawy. Podobnie będzie w tym roku.

Jako pierwsi POLONEZA zatańczyli uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych Nr 2 oraz III LO w Starachowicach

Plan Studniówek w Starachowicach 2024

  • Tegoroczny sezon studniówkowy zainaugurują uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 oraz III Liceum Ogólnokształcącego w Starachowicach, którzy będą mieć swoje bale już 20 stycznia. Zabawa uczniów technikum planowana jest w kuczowskiej Karczmie u Jana, natomiast licealiści z „Trójki” swój pierwszy bal będą mieć w ImprezArt w Starachowicach.
  • W kolejną sobotę, 27 stycznia poloneza zatańczą licealiści „Dwójki”, którzy będą się bawić w Hotelu Senator.
  • Kolejny weekend zapamiętają na długo uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 Starachowicach oraz Społecznego Liceum, którzy będą mieć swoje studniówki 3 lutego. Pierwsi wybrali Karczmę u Jana, zaś drudzy - Restaurację pod Sosnami.
  • Sezon balów maturalnych zamkną w tym roku uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Starachowicach, którzy zaplanowali swoją studniówkę na 10 lutego, a więc na weekend tuż przed feriami. Będzie to już trzecie impreza w Karczmie u Jana.

Wszystkim życzymy niezapomnianych wspomnień i wrażeń.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia? Nagrałeś interesujący materiał? Podziel się z nami, a my zapewnimy Ci anonimowość. Pisz starachowice@eska.pl lub prześlij wiadomość Messengerem. Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

QUIZ: Magiczny powiat starachowicki. Rozpoznasz te miejsca?

Pytanie 1 z 11
Te skały znajdują się na terenie powiatu starachowickiego. W jakiej gminie?
Powiat Starachowice