Nina Lewkowicz

i

Autor: Ośrodek Szkolenia i Wychowania OHP Starachowice

ohp akcja

Starachowice. Warkocz Niny dla akcji „Daj włos!”

2024-05-24 15:33

Już po raz piąty starachowicki OSiW OHP przyłączył się do ogólnopolskiej akcji organizowanej przez Fundację Rak’n’Roll pod hasłem "Daj włos". Dziewczęta przekazują 35 cm naturalnych włosów, które wykorzystane są do utkania peruki dla kobiet po chemioterapii. Tak właśnie zrobiła uczennica III LO w Starachowicach - Nina Lewkowicz.

Starachowice. Akcja "Daj Włos"

Daj Włos! to jeden z  programów  fundacji Rak’n’Roll. Dzięki Darczyńcom indywidualnym, którzy przekazują swoje włosy zapewniają kobietom w trakcie leczenia dobrej jakości peruki z włosów naturalnych i syntetycznych. Od początku trwania programu Fundacja przekazała ponad 4000 peruk. Po raz piąty w akcji bierze udział starachowicki Ośrodek Szkolenia i Wychowania OHP.

Włosy oddała m.in. uczennica III Liceum w Starachowicach, Nina Lewkowicz

Daj włos

i

Autor: facebook.com/Ośrodek Szkolenia i Wychowania OHP Starachowice

OHP Starachowice. Akcja "Daj włos"

Zgłosiła się do nas uczennica III Liceum Ogólnokształcącego im. K.K. Baczyńskiego, Nina Lewkowicz, aby oddać swój warkocz na cel charytatywny – na peruki dla kobiet po chemioterapii - czytamy na fanpage Ośrodka. Włosy Ninie obcięła, jak zawsze pani Kasia Osińska, instruktor praktycznej nauki zawodu w naszym Ośrodku, zaś resztą czynności związanych z akcją zajęła się Ewelina Lewkowicz. Warto podkreślić, że Ośrodek współpracuje z Fundacją Rak’n’Roll już 5 rok! Dziękujemy Ninie za przyłączenie się do naszych działań, które wspierają kobiety z chorobą nowotworową. Zapraszamy także wszystkie osoby, które chciałyby pomóc, do naszego Ośrodka.

Akcja "Daj Włos" w Ośrodku Szkolenia i Wychowania w Starachowicach odbędzie się 26 maja.

Akcja "Daj włos" w Starachowicach

QUIZ. Rozpoznasz świętokrzyskie atrakcje turystyczne ze zdjęcia? 8/10 dla najlepszych

Pytanie 1 z 10
W jakiej miejscowości zanjduje się ten zamek?
chęciny

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy