Starachowiczanin w Kole Fortuny. Jak mu poszło zobaczymy już za tydzień [FOTO]

2020-11-21 11:34 aj
LESZEK
Autor: Leszek Kowalski

Zgłoszenie do Koła Fortuny Leszek Kowalski wysłał w ubiegłym roku, w tym roku otrzymał zaproszenie. Casting, który składał się z dwóch etapów odbył się w czerwcu. Najpierw test 20 pytań, a następnie rozmowa przed kamerą. Pod koniec czerwca odbyło się nagranie do programu. Odcinek w którym wystąpił starachowiczanin będzie można zobaczyć 28 listopada o godzinie 14.35 w TVP 2.

leszek kolo fortuny
Autor: Leszek Kowalski

To był mój pierwszy występ przed kamerami. Było trochę stresu, ale chyba udało się go jakoś pokonać. A jak mi poszło ? No cóż chyba potrzymam widzów w niepewności. Zachęcam do oglądania i odgadywania haseł z poziomu fotela. Faktycznie w domu jest nieco łatwiej. W studiu dochodzi stres związany z kamerą - opowiada Pan Leszek.

LESZEK
Autor: Leszek Kowalski

Program nagrywany był bez udziału publiczności ze względu na obostrzenia Covid. Reżyser zapowiedział nam że nasz odcinek zostanie wyemitowany już jesienią. W wakacje nagrywane są programy do jesiennej ramówki, która startuje już w pierwszy tydzień września.

LESZEK
Autor: Leszek Kowalski

Odcinek w którym zobaczymy Leszka Kowalskiego zostanie wyemitowany już za tydzień. Przed telewizory zapraszamy w sobotę 28 listopada na godzinę 14.35 - TVP 2.