tatry

i

Autor: facebook.com/Kadry na luzie

Ciekawostki

Widoki ze świętokrzyskiego Ponidzia. Tatry na horyzoncie

2024-04-15 18:58

Czy Tatry - najwyższe polskie góry można zobaczyć z województwa świętokrzyskiego? Tak, ale do tego potrzeba szczęścia, cierpliwości i odpowiedniej pogody. Widok, jaki utrwalimy na zdjęciu zrekompensuje nam jednak wszystkie niedogodności! Zobaczcie co udało się uchwycić "Kadry na luzie"!

Ponidzie. Widok na Tatry

Korzystne warunki atmosferyczne sprawiły, że w ostatnich dniach ze Świętokrzyskiego można było podziwiać Tatry. Kilka dni temu na fanpage "Kadry na luzie" pojawiły się zdjęcia Tatr  fotografowane ze świętokrzyskiego Ponidzia. Zobaczcie te niecodzienne obserwacje!

Świętokrzyskie. Widok na Tatry

Zdjęcia robione były kilka dni temu, pozostałe w różnych odstępach czasu i w różnych porach roku. "Zachwycające, aż chciałabym tam być" - komentują internauci. Widoki są zachwycające! Przekonajcie się sami.

Zobaczcie zdjęcia Tart, wykonane w Świętokrzyskiem

Internauci są zachwyceni widokiem Tatr z Ponidzia

  • Wydają się być na wyciągnięcie ręki
  • Nikt nie powie, że nasza Polska nie jest piękna a uchwycił to mistrz
  • Wspaniałe widoki cudowne zdjęcia gratuluję
  • Aż się wierzyć nie chce, że to nie Photoshop albo wszechobecne AI

To nie pierwszy raz, kiedy ze Świętokrzyskiego można podziwiać szczyty Tatr. Jeśli macie podobne zdjęcia podzielcie się z nami w komentarzach.

Quiz. Rozpoznaj miasto województwa świętokrzyskiego po opisie

Pytanie 1 z 20
To świętokrzyskie miasteczko jest najmniejsze w Polsce

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy