Za STO dni matura. Bal Społecznego Liceum STO w Starachowicach

i

Autor: Dawid Bąk Za STO dni matura. Bal Społecznego Liceum STO w Starachowicach

Studniówki 2024. Liceum STO [ZDJĘCIA]

Za STO dni matura. Bal Społecznego Liceum STO w Starachowicach

2024-02-04 9:22

W Starachowicach trwają bale studniówkowe. W sobotę (3 lutego) poloneza zatańczyli uczniowie Społecznego Liceum Ogólnokształcące STO w Starachowicach. Na sto dni przed maturą w restauracji "Pod Sosnami" wybrzmiało staropolskie „Poloneza czas zacząć”.

Studniówka Społecznego Liceum Ogólnokształcące STO w Starachowicach

To wyjątkowy bal ponieważ w symboliczny sposób przypomina o egzaminie maturalnym. Tak jak ten wieczór, tak Wy jesteście wyjątkowi i chciałoby się jeszcze raz poczuć te uczucia, które towarzyszą Wam maturzystom. Cieszcie się młodością, to Wasz czas - powiedziała dyrektor Bożena Jaskros, dyrektor Społecznego Liceum STO w Starachowicach.

Sezon studniówek zamkną w tym roku uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Starachowicach, którzy zaplanowali swój bal na 10 lutego. Będzie to już trzecie impreza w Karczmie u Jana.

QUIZ. Starachowice w liczbach. Sprawdź swoją wiedzę

Pytanie 1 z 12
Ile wynosi powierzchnia Starachowic?

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia? Nagrałeś interesujący materiał? Podziel się z nami, a my zapewnimy Ci anonimowość. Pisz starachowice@eska.pl lub prześlij wiadomość Messengerem. Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy