aga

i

Autor: facebook.com/Agnieszka Białoń Agnieszka Białoń Mistrzyni Europy DanceHall Queen dla Patryka Niekłania

Dla Patryka Niekłania, gość specjalny Agnieszka Białoń - Mistrzyni Europy DanceHall Queen

2021-11-16 12:42

W tym roku po raz kolejny Starachowice zagrają dla Patryka Niekłania. Patryk trzy lata temu uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu, podczas powrotu do domu z nagrań do programu "Mam Talent". W naszym mieście już ruszyły przygotowania do tego wydarzenia a gościem specjalnym ma być pochodząca ze Starachowic - Mistrzyni Europy DanceHall Queen - Agnieszka Białoń.

Starachowiczanin, Patryk Niekłań to uczestnik programu „Mam Talent”. W finale programu zajął trzecie miejsce. Tuż po tym wracając do domu uległ tragicznemu wypadkowi. Na drodze pod Warszawą jego auto wpadło w poślizg i uderzyło w drzewo. Patryk w ciężkim stanie został przewieziony do szpitala. Zapadł w śpiączkę. Patrykiem w tej chwili zajmują się nim najlepsi specjaliści. Obecnie jest rehabilitowany i na to właśnie potrzebne są fundusze. Do wypadku doszło trzy lata temu. Pomóc może każdy z WAS!

Gościem specjalnym V Eventu Charytatywnego dla Patryka Niekłania będzie Mistrzyni Europy DanceHall Queen Agnieszka Białoń. Artystka pochodząca ze Starachowic, tańczyła w teledyskach takich muzyków jak Sean Paul, Shaggy, Beenie Man oraz naszych rodzimych twórców, m.in Tede, O.S.T.R., East West Rockers. Dzieli swoje życie pomiędzy Polską, a Jamajką, gdzie wciąż doskonali swój warsztat taneczny i pracuje z największymi gwiazdami dancehallu. Prowadzi też warsztaty taneczne w całej Europie - informują organizatorzy eventu.

Agnieszka Białoń Mistrzyni Europy DanceHall Queen gościem specjalnym eventu dla Patryka Niekłania. To już 6 grudnia w starachowickiej Endorfinie.

Licytacje ruszyły 3 listopada i potrwają do końca grudnia - mówi jeden ze współorganizatorów eventu Konrad Rączka.Odbywają się na grupie "Zdążyć przed Panem Bogiem - starachowicka grupa licytacyjna", a w sprawie licytacji, można kontaktować się z Aleksandra Krzos 796005753, Marta Pastuszka 664157066 - informuje Konrad.

Jesteś kreatywny, masz swój pomysł to zgłaszaj się do nas a my pomożemy go zrealizować tak aby na koniec uzyskać jak najlepszy wynik - zachęca Konrad. Osoby, firmy czy instytucje które mają chęć włączyć się do wydarzenia zapraszamy do kontaktu z pomysłodawcą i koordynatorem wydarzenia Konradem Rączka tel 500808655 lub z Robertem Niełkaniem (wujek Patryka) 609 290 280.

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

QUIZ. Te książki zna każdy, kto skończył podstawówkę. Czy na pewno znasz ich tytuły? Mniej, niż 8/10 to wstyd!

Pytanie 1 z 10
"Stary człowiek i..."