wosp

i

Autor: Powiat Starachowice

Kolejny rekord podczas WOŚP w Starachowicach. Już mamy ponad 167 tysięcy złotych

2023-02-01 9:42

Starachowicki sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przygotowuje się do podsumowania tegorocznego finału orkiestrowej zbiórki pieniędzy na tradycyjnie niezwykle szczytny cel. Na oficjalnej stronie sztabu pojawiły się już pierwsze kwoty sumujące dokonania naszych wolontariuszy. W tej chwili mamy już ponad 167 tysięcy złotych.

Kolejny rekord podczas WOŚP w Starachowicach. Już mamy ponad 167 tysięcy złotych

Za nami 31. finał orkiestrowej zbiórki na ulicach naszego miasta i powiatu. 137 wolontariuszy w niedzielny wieczór zgłaszali się do starachowickiego sztabu WOŚP. W gościnnych murach I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki odbywało się wielkie liczenie zawartości puszek, do których pieniądze wrzucali hojni starachowiczanie.

Jako szefowa sztabu Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJĘ za ten cudowny finał. Sztabie przesyłam ciepłe słowa od Fundacji WOŚP. Kochani, jesteście niesamowici!!! Dziękujemy za ten dzień pełen radości, niesamowitych Waszych aktywności i wydarzeń. Tworzycie przepiękną historię i za to po stokroć wielkie dla Was ukłony – napisała na oficjalnym kanale społecznościowym starachowickiego sztabu jego szefowa Ilona Traczyk.

Na stronie sztabu pojawiły się już pierwsze wyniki tegorocznej zbiórki.

Według stanu na dzień 31 stycznia 2023 roku udało się Nam zebrać ponad 167 tysięcy złotych. Do puszek wolontariuszy trafiło dokładnie 155.180 złotych. W ramach e-skarbonki sztab zebrał kwotę 12.021 złotych.

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

Źródło: UM Leszek Kowalski

Źródło: Powiat Starachowice Anna Ciesielska