Wypadek na ulicy Kościelnej w Starachowicach

i

Autor: materiał nadesłany Wypadek na ulicy Kościelnej w Starachowicach

Wypadek Starachowice

Na ulicy Kościelnej w Starachowicach opel zderzył się z taksówką. Trzy osoby zabrane do szpitala

2024-07-10 11:36

Dziś (10 lipca) przed południem na ulicy Kościelnej w Starachowicach doszło do groźnego wypadku. Osobowy opel zderzył się z taksówką. W wypadku ranne zostały trzy osoby, poszkodowani zostali zabrani do szpitala.

Wypadek na ulicy Kościelnej w Starachowicach

Do wypadku doszło w środę 10 lipca przed godziną 11. na ulicy Kościelnej w Starachowicach. Za kierownicą opla siedział 74-letni mężczyzna, z kolei osobową toyotę (taksówkę) prowadził 40-latek. W taksówce w chwili wypadku znajdował się pasażer. Wszystkie trzy osoby zostały zabrane przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala. Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że kierujący oplem poruszał się w stronę ulicy Leśnej i z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na lewą stronę drogi, po czym uderzył w taksówkę. Kierowcy byli trzeźwi - powiedział nam Paweł Kusiak, oficer prasowy KPP w Starachowicach.

Dokładne okoliczności tego wypadku będą wyjaśniać starachowiccy policjanci. Pamiętajmy, że w czasie upałów może wzrastać poirytowanie i zmęczenie kierowców, co może obniżać koncentrację i wydłużać czas reakcji na różnego rodzaju sytuacje na drogach.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia? Nagrałeś interesujący materiał? Podziel się z nami, a my zapewnimy Ci anonimowość. Pisz starachowice@eska.pl lub prześlij wiadomość Messengerem. Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy