Tragedia na zalewie Wióry

i

Autor: KP PSP w Starachowicach Tragedia na zalewie Wióry

Apel policji

Prokuratura i policja poszukują świadków tragicznego wypadku na zalewie Wióry

2024-07-09 12:45

Starachowicka policja i prokuratura poszukują świadków tragedii, do której doszło w minioną sobotę (6 lipca) na zalewie Wióry w miejscowości Szeligi w gminie Pawłów. Kierujący skuterem wodnym, 39-latek ciągnął za sobą materac na którym siedziały dwie osoby: 44-letni mężczyzna i 12-letni chłopiec. Prawdopodobnie podczas manewru skrętu, chłopiec uderzył o drugi skuter. Pomimo reanimacji nie udało się uratować jego życia.

Tragedia na zalewie Wióry. Policja i prokuratura poszukują świadków wypadku

Świadkowie oraz osoby posiadające wiedzę na temat zdarzenia, proszone są o zgłaszanie się do policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach, przy al. Armii Krajowej 27. Informacje można przekazywać również telefonicznie pod nr 47 804 32 05 lub 804 32 07 - apeluje Paweł Kusiak, oficer prasowy KPP w Starachowicach.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia? Nagrałeś interesujący materiał? Podziel się z nami, a my zapewnimy Ci anonimowość. Pisz starachowice@eska.pl lub prześlij wiadomość Messengerem. Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy