Trasy rowerowe Świętokrzyskie

i

Autor: facebook.com/swietokrzyskie.pro Trasy rowerowe Świętokrzyskie

TRASY ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE

Trasy rowerowe w Świętokrzyskiem. TOP 10 [GALERIA]

2024-06-25 19:06

Jakie są najlepsze trasy rowerowe w województwie świętokrzyskim? Odpowiedź na to pytanie znajdziemy w przewodniku „Rowerowe Świętokrzyskie” przygotowanym przez Urząd Marszałkowski. Wybraliśmy dla Was TOP 10. Zajrzyjcie do naszej GALERII.

Najlepsze trasy rowerowe w Świętokrzyskiem. Gdzie najlepiej wybrać się na wycieczkę?

Świętokrzyskie może pochwalić się licznymi i pięknymi trasami rowerowymi, którym towarzyszy przepiękny krajobraz. Jakie są najlepsze trasy rowerowe w Świętokrzyskiem? Trudno wskazać jednoznaczną odpowiedź na to pytanie, ponieważ preferencje i upodobania turystów są bardzo zróżnicowane. Jedni liczą na ekstremalne podjazdy, inni na przepiękne widoki, a jeszcze innym zależy na spędzeniu czasu w rodzinnym gronie. Gdzie wybrać się na rower w Świętokrzyskiem?

Świętokrzyskie. Trasy rowerowe

Poruszając się zaproponowanymi trasami możemy dotrzeć na rowerze do najciekawszych miejsc województwa świętokrzyskiego. Prowadzą one zarówno przez najcenniejsze obszary przyrodnicze regionu np. Świętokrzyski Park Narodowy jak i urokliwe miasta i miasteczka z dobrze zachowanymi zabytkami (Kielce, Sandomierz, Bodzentyn, Wiślica, Pińczów i wiele innych).

QUIZ. Świętokrzyskie gminy i powiaty. Dopasujesz je do siebie?

Pytanie 1 z 17
Gmina Brody. Jaki to powiat?

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy