Wypadek na drodze nr 42 między Parszowem a Skarżyskiem. Droga zablokowana, na miejscu śmigłowiec LPR

i

Autor: Bartosz Manicz Wypadek na drodze nr 42 między Parszowem a Skarżyskiem. Droga zablokowana, na miejscu śmigłowiec LPR

Wypadek: Zablokowana DK42 między Parszowem a Skarżyskiem. Na miejscu śmigłowiec LPR

2021-04-11 15:27

Dzisiejszego popołudnia (11, kwietnia) na trasie krajowej nr 42 między Parszowem, a Skarżyskiem-Kamienną doszło do wypadku. Droga jest zablokowana, objazd został wyznaczony przez miejscowość Majków, ruchem kieruje policja. Na miejsce wypadku przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, jednak uczestnicy wypadku czuli się na tyle dobrze że nie było potrzeby transportu do Kielc.

Na miejscu są obecnie zastępy straży pożarnej. W zdarzeniu uczestniczyły dwa samochody osobowe, Peugeot i Audi. Do wypadku pojazdów doszło między Parszowem, a Skarżyskiem-Kamienną. Jeden z kierowców wymagał pomocy medycznej - informuje Konrad Dąbrowski, rzecznik prasowy KP PSP w Starachowicach.

Wypadek na drodze nr 42 między Parszowem a Skarżyskiem. Na miejscu śmigłowiec LPR

i

Autor: Bartosz Manicz Wypadek na drodze nr 42 między Parszowem a Skarżyskiem. Na miejscu śmigłowiec LPR

Pojazdy poruszały się drogą krajową nr 42 w stronę Skarżyska-Kamiennej. Peugeot wyprzedzał dwa inne auta, natomiast kierowca Audi w pewnym momencie wykonał manewr skrętu w lewo, wtedy też doszło do wypadku. Obydwaj kierowcy byli trzeźwi. Na miejscu pojawił się śmigłowiec LPR, ale nie było potrzeby interwencji - dodaje Paweł Kusiak, rzecznik KPP w Starachowicach.

Wypadek na drodze nr 42 między Parszowem a Skarżyskiem. Na miejscu śmigłowiec LPR

i

Autor: Karol Ruzik Wypadek na drodze nr 42 między Parszowem a Skarżyskiem. Na miejscu śmigłowiec LPR
Wypadek: Zablokowana DK42 między Parszowem a Skarżyskiem

i

Autor: Bartosz Manicz Wypadek: Zablokowana DK42 między Parszowem a Skarżyskiem

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy!

Wypadek na trasie S8
Sonda
Czy badano Cię na obecność koronawirusa?