San

i

Autor: facebook.com/swietokrzyskie.pro

ranking

Najpiękniejsze atrakcje w Polsce. W rankingu kilka miejsc ze Świętokrzyskiego

2024-06-22 8:19

Osiem kategorii, a w nich kilka atrakcji z województwa świętokrzyskiego. Możecie już głosować w Top Atrakcje, 13. edycji rankingu najpiękniejszych atrakcji w Polsce! Warto oddać głos, na to co bliskie naszemu sercu, przy okazji to promocja naszej pięknej świętokrzyskiej ziemi. Zobaczcie co znalazło się w rankingu!

Top Atrakcje 2024.  Ranking najpiękniejszych atrakcji w Polsce

TopAtrakcje.pl to ranking polskich atrakcji turystycznych wybieranych jako inspiracja na cały sezon. Z propozycji, które w Polsce są niezwykle popularne lub mają ogromny potencjał turystyczny, każdy – w specjalnym głosowaniu – może wybrać te najlepsze!

Świętokrzyskie. Najpiękniejsze atrakcje

Propozycje są podzielone na 8 kategorii: Nowości i odkrycia, Zamki i pałace, Parki rozrywki, Muzea i skanseny, Rekreacja rodzinna, Przyrodnicze azyle, Góry i szczyty i Atrakcyjne miejscowości.

Sprawdźcie jakie atrakcje ze Świętokrzyskiego znalazły się w tym rankingu

W wyniku głosowania wyłonione zostaną atrakcje, które cieszą się największą popularnością. Głosować można w każdej kategorii do 23 czerwca 2024 roku. 

Głos możecie oddać tutaj: GŁOSUJ

QUIZ. Rozpoznasz świętokrzyskie atrakcje turystyczne ze zdjęcia? 8/10 dla najlepszych

Pytanie 1 z 10
W jakiej miejscowości zanjduje się ten zamek?
chęciny

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia? Nagrałeś interesujący materiał? Podziel się z nami, a my zapewnimy Ci anonimowość. Pisz starachowice@eska.pl lub prześlij wiadomość Messangerem. Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy