trasy

i

Autor: facebook.com/swietokrzyskie.pro Patryk Ptak

top 5

Najpiękniejsze szlaki piesze w Świętokrzyskiem. TOP 5

2024-06-25 6:45

Odstawiamy auta i ruszamy w drogę. Dziś mamy dla Was ciekawą propozycję na spędzenie wolnego czasu w sposób aktywny, w kontakcie z naturą. Przedstawiamy pięć najciekawszych szlaków pieszych w województwie świętokrzyskim. Nadają się one idealnie na wypad zarówno dla rodzin z dziećmi, jaki i wielbicieli długodystansowych szlaków. Znajdziecie tutaj piękne widokowe punkty i przyrodnicze perełki .

Najpiękniejsze piesze szlaki w Świętokrzyskiem

Świętokrzyskie przyciąga turystów pachnącą jodłami puszczą, największymi w Polsce gołoborzami, oraz bajecznymi punktami widokowymi. Szlaki piesze w tym regionie są idealne dla wielbicieli pieszych wycieczek oraz rowerzystów, rodzin z dziećmi i singli.

TOP 5. Najciekawsze trasy w Świętokrzyskiem

Do wyboru mamy 5 różnorodnych wariantów tras. Znajdziesz tutaj inspiracje na ciekawe spędzenie wolnego czasu w aktywny sposób. Przedstawiamy trasy o zróżnicowanej trudności: te dłuższe i te nieco krótsze. Dla rodzin z dziećmi i dla dorosłych. W większości to wycieczki-pętle, które zaczynają się w miejscach, do których dotrzesz komunikacją miejską. Zobaczcie naszą galerię.

Informacja o pieszych trasach w Świętokrzyskiem

Polecamy portal i dostępną na systemy Android i iOS aplikację mobilną przygotowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego i Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze. 

Znajdziesz tu najbardziej aktualny przebieg szlaków, poznasz miejsca, które warto zobaczyć po drodze. Sprawdzisz profil wysokościowy, długość i orientacyjny czas przejścia wybranych tras. 

źródło.swietokrzyskie.travel

QUIZ. Rozpoznasz świętokrzyskie atrakcje turystyczne ze zdjęcia? 8/10 dla najlepszych

Pytanie 1 z 10
W jakiej miejscowości zanjduje się ten zamek?
chęciny

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

Listen on Spreaker.