jadlodzielnia

i

Autor: facebook.com/Marek Materek

Nie marnuj jedzenia! W Starachowicach działa jadłodzielnia

2021-12-27 12:05

Według statystyk rocznie każdy Polak marnuje 50 kilogramów żywności, z obserwacji wiemy ile jedzenia marnuje się po świętach. Można temu zapobiec! Przypominamy, że w Starachowicach działa jadłodzielnia. Tam można oddawać żywność dla osób potrzebujących.

Nie marnuj jedzenia! Podziel się posiłkiem

Z założenia, jadłodzielnia jest przeznaczony dla osób potrzebujących pomocy żywnościowej. Można tam przynosić produkty hermetycznie zamknięte, którym nie minął termin przydatności do spożycia. Mogą to być: makarony, kasze, ryż czy konserwy i słoiki. Mięso i nabiał powinny być oryginalnie zapakowane.

jadlodzielnia

i

Autor: facebook.com/Marek Materek

Jadłodzielnia, to jest miejsce do którego każdy z nas może przynieść jedzenie które inna osoba może wykorzystać. Prosimy o to żeby tutaj były przynoszone produkty, które mają jeszcze ważny termin ważności, które mogą wykorzystać inne osoby - mówi Marek Materek, prezydent Starachowic.

jadlodzielnia

i

Autor: facebook.com/Marek Materek

Jadłodzielnia znajduje się w centrum handlowym przy ulicy Armii Krajowej. Produkty, które można tu zostawiać powinny mieć dłuższą datę ważności i najlepiej jeśli będą hermetycznie zapakowane. Od poniedziałku do piątku jadłodzielnia czynna jest w godzinach od 8.30-17:00. Natomiast w soboty do godziny 14:00.

Przygotowania do otwarcia lodowiska w Starachowicach

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

Czy jesteś konsekwentnym rodzicem?

Pytanie 1 z 10
Chcesz nauczyć dziecko nowej domowej czynności. W pierwszym tygodniu: