raj

i

Autor: Świętokrzyska Policja

ZDJĘCIA

Piękny gest świętokrzyskiej policjantki! Swoje włosy przekazała dla osoby chorej na raka

2023-05-18 15:08

Niesamowity gest świętokrzyskiej policjantki! Dziś (18.05) sierż. szt. Dorota Reczyńska z Wydziału Konwojowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach przekazała dla osoby chorej na raka swoje piękne długie włosy.

Piękny gest świętokrzyskiej policjantki! Przekazała dla osoby chorej na raka swoje włosy

rak

i

Autor: Świętokrzyska Policja

Informacja o tym, że ktoś jest chory na raka niejednokrotnie brzmi jak wyrok. Dla osoby z nowotworem chemioterapia wiąże się z utratą włosów, a to kolejny cios dołożony do cierpienia jakie przeżywa w walce z tą śmiertelną chorobą. Nasza policjantka sierż. szt. Dorota Reczyńska z Wydziału Konwojowego doskonale wie czym jest nowotwór, gdyż bliskie jej osoby mierzyły się z tą chorobą. Dlatego postanowiła zapuścić długie włosy, by móc je przekazać osobie chorej na raka. I tak też się stało.

rak

i

Autor: Świętokrzyska Policja

Dziś w jednym z salonów fryzjerskich w kieleckiej galerii handlowej policjantka przekazała 35 cm swoich włosów - informuje policja. Ten gest zapewne będzie dużym wsparciem dla osoby cierpiącej w wyniku choroby nowotworowej. Cieszymy się, że w naszych szeregach chęć niesienia pomocy nigdy nie ustaje. Przez siedem ostatnich lat świętokrzyscy funkcjonariusze oddali ponad 1300 litrów krwi. Mamy także policyjnych dawców szpiku. Wszystko zgodnie z hasłem – Pomagamy i chronimy.

rak

i

Autor: Świętokrzyska Policja

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy