ryba

i

Autor: facebook.com/ Tomasz Skorzyński

Starachowicki ortopeda Tomasz Skorzyński na rybach! Łowił dziadek, ojciec, ja i mój syn [GALERIA]

2021-05-24 18:51

Trzykrotny mistrz Polski lekarzy w wędkarstwie spławikowym! O kim mowa? O znanym w Starachowicach lekarzu - ortopedzie Tomaszu Skorzyńskim, który na rybach zna się jak mało kto. "Ta pasja trwa od dziecka, przechodzi z pokolenia na pokolenie" - odpowiada Pan Tomasz. A jakie okazy udało mu się złowić? Zobaczcie koniecznie!

Pasja trwa od dziecka, przechodzi z pokolenia na pokolenie - opowiada Pan Tomasz. Łowił mój dziadek, ojciec, ja oraz mój syn. Jest to pasja, która oprócz satysfakcji daje możliwość relaksu i oczyszczenia głowy po tygodniu pracy. Moje największe ryby to jesiotr 273 cm i 180 kg wagi i sum 242 cm. Jesiotr złowiony w Kanadzie na rzece Fraser, sum w Hiszpanii na rzece Ebro - opowiada.

Pan Tomasz Skorzyński łowi też na lokalnych wodach. Gdzie najczęściej?

Bardzo często wędkuję w naszym powiecie: Kamienna, zbiornik Brody, zbiornik Wióry - dodaje Pan Tomasz. Jak wszyscy wędkarze należę do PZW, jestem członkiem Klubu Wędkujących Lekarzy Fish Med.

Tomasz Skorzyński jest trzykrotnym mistrzem Polski i trzykrotnym wicemistrzem Polski lekarzy w wędkarstwie spławikowym. Gratulujemy! Życzymy udanych połowów i kolejnych rekordów.

Rybacy w Krakowie łowią ryby w przeręblach na cienkim lodzie.

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

QUIZ. Geograficzne rekordy świata. Nawet szkolna "szóstka" nie gwarantuje maksa

Pytanie 1 z 10
Gdzie znajduje się najwyższy wodospad na świecie?