Złoty Lajk dla Starachowic

i

Autor: facebook.com/ Marek Materek Złoty Lajk dla Starachowic

W mediach społecznościowych nie ma sobie równych! Złoty Lajk Prezydenta Materka

2022-09-20 12:06

To, że prezydent Starachowic Marek Materek jest mistrzem w posługiwaniu się mediami społecznościowymi wiedzą ci, którzy obserwują jego profil. A to piękny zachód słońca nad zalewem Pasternik, to fotka z żoną Magdaleną a ostatnio sylwetki osób, które dołączają do nowego ruchu Prezydenta. Jest ładnie, kolorowo, słodko .... i jest Złoty Lajk.

Złoty Lajk dla Starachowic

Prezydent Marek Materek odebrał wyróżnienie podczas gali I Samorządowego Kongresu Internetu i Mediów Społecznościowych Local-SoMe'22, który odbył się w Tychach. Była nim wyjątkowa statuetka Złotego za najbardziej angażującą komunikację w internecie i mediach społecznościowych.

Cieszę się, że mój profil prezydencki w mediach społecznościowych jest tak popularny. Staram się na bieżąco informować mieszkańców Starachowic o tym co się dzieje w samorządzie, ale zachęcam też do aktywności, zadawania pytań, komentowania. Dzięki temu mam również odpowiedź zwrotną od Starachowiczan jakie są ich potrzeby, oczekiwania i ocena mojej pracy – powiedział Prezydent  Materek.

My zauważyliśmy, że jednak największą popularnością cieszą się posty z żoną Magdaleną.

Ta nagroda to wyróżnienie również dla mieszkańców naszego miasta. To ich aktywność związana z wrzucanymi przeze mnie informacjami zwróciła uwagę kapituły. Staram się na bieżąco informować o tym co nowego dzieje się w mieście. Kiedy widzę komentarze czy pytania staram się od razu odpowiadać, tak aby do mieszkańców docierały precyzyjne dane. Jak widać specjaliści zauważyli naszą wspólną pracę, a efektem jest ta nagroda – podkreśla Prezydent Marek Materek.

Przypominamy jednak, że nie zawsze jest tak kolorowo a polityczni oponenci lub przeciwnicy często na profilu prezydenta są zablokowani. Oni nie mają możliwości wyrażania swojego zdania na temat tego co ich zdaniem "szwankuje" w mieście. O tym pisaliśmy tutaj:

A Waszym zdaniem Złoty Lajk zasłużony?

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy