policja

i

Autor: pixabay

Grupa 17-latków zaatakowała i okradła starszą kobietę. To na jednej ze starachowickich ulic

2022-11-23 10:24

Do 12 lat pozbawienia wolności może grozić trójce 17-latków, którzy w miniony czwartek na jednej z ulic w Starachowicach doprowadzili 75-letnią mieszkankę Starachowic do stanu bezbronności ukradli jej torebkę z dokumentami.

Grupa 17-latków zaatakowała i okradła starszą kobietę. To na jednej ze starachowickich ulic

Do zdarzenia doszło w czwartek po południu na jednej z ulic w Starachowicach. Pokrzywdzoną była 75-letnia kobieta, która w trakcie powrotu do domu, została zaczepiona przez trzy osoby, które dorowadziły ją do stanu bezbronności, a następnie zabrały jej torebkę z dokumentami - informuje Paweł Kusiak ze starachowickiej policji.

Na miejsce przyjechali zaalarmowani przez seniorkę policjanci, którzy natychmiast zabrali się do ustalenia podejrzanych. Następnego dnia zostało zatrzymanych dwóch 17-latków oraz ich rówieśniczka - dodaje Kusiak.

Cała trójka usłyszała zarzuty dotyczące rozboju, zgodnie z przepisami za to przestępstwo grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Starachowice: Agresywny kierowca na drodze

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy