szpital

i

Autor: facebook.com/Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach

Jedną uderzył w twarz, drugą w głowę! Pacjent zaatakował pielęgniarki w Wojewódzkim Szpitalu

2022-04-19 12:05

Pacjent pobił pielęgniarkę jednego z oddziałów zachowawczych Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach. Mężczyzna został przyjęty do szpitala w piątek. Początkowo jego hospitalizacja przebiegała bez zakłóceń. W niedzielę wieczorem, pacjent zaczął był wulgarny i agresywny w stosunku do opiekującego się nim personelu. Jedną z pielęgniarek uderzył w twarz.

Agresywny pacjent uderzył w twarz pielęgniarkę! Taka akcja w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach

O tym na swoim fanpage poinformował dziś (19.04) Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach.

Mężczyzna został przyjęty do szpitala w piątek. Początkowo jego hospitalizacja przebiegała bez zakłóceń. W niedzielę wieczorem, pacjent zaczął był wulgarny i agresywny w stosunku do opiekującego się nim personelu. Jedną z pielęgniarek uderzył w twarz - czytamy an fanpage Szpitala. Mężczyzna uszkodził okno, a także drobny sprzęt medyczny znajdujący się w pomieszczeniu. Rzucał przedmiotami, także w kierunku innych chorych. Wezwano ochronę i policję.

W czasie, gdy pracownicy oddziału podjęli próbę obezwładnienia agresywnego mężczyzny, ten zaatakował kolejną pielęgniarkę. Kobieta została prze niego bardzo mocno uderzona w głowę. Cios był na tyle silny, ze pracownica szpitala odniosła poważne obrażenia. Kobieta przebywa aktualnie na zwolnieniu - czytamy. Wobec pacjenta konieczne było zastosowanie przymusu bezpośredniego - by możliwa była jego dalsza hospitalizacja, został unieruchomiony.

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy