Kolejne dachowanie! Tym razem w Rzepińskim Lesie

i

Autor: Bartosz Manicz Kolejne dachowanie! Tym razem w Rzepińskim Lesie

Kolejne dachowanie! Tym razem w Rzepińskim Lesie [ZDJĘCIA]

2022-11-24 15:19

Od rana apelujemy do kierowców o zachowanie ostrożności na drodze! Warunki są trudne, drogi mokre i śliskie. O poranku doszło do wypadku na trasie Starachowice - Lubienia (ucierpiały w nim dwie kobiety), teraz mamy kolejny sygnał: Dachowanie w lesie Rzepińskim. Tworzą się olbrzymie korki od strony Starachowic!

Kolejne dachowanie! Tym razem w Rzepińskim Lesie [ZDJĘCIA]

Dziś od rana na trasie Starachowice - Rzepin (DW 756) tworzyły się korki.  Trasa była zablokowana kierowcy mieli problemy ze śliską nawierzchnią. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Po godzinie 14 doszło tam do wypadku, dachowało auto. W tej chwili od strony Starachowic tworzą się ogromne korki!

Do tego zdarzenia doszło po godzinie 14:00 - mówi nam Konrad Dąbrowski, rzecznik PSP Starachowice. Auto wpadło w poślizg, dachowało i uderzyło w drzewo. Kierowca Toyoty Corolli tej chwili jest pod opieką pogotowia ratunkowego. Na miejscu są strażacy i policja.

Kierowca Toyoty, 23 letni mieszkaniec Gminy Bodzentyn na zakręcie w lewo stracił panowanie nad autem - informuje Paweł Kusiak, oficer prasowy KPP Starachowice - wyniku czego auto dachowało i uderzyło w drzewo - dodaje. Kierowca był trzeźwy, na szczęście nic poważnego mu się nie stało - dodaje Kusiak. Ruch w tym miejscu odbywa się wahadłowo, utrudnienia mogą potrwać do godziny 17.

Przypominamy: Warunki do jazdy w powiecie starachowickim od samego rana delikatnie mówiąc nie są najlepsze, zwłaszcza na leśnych odcinkach dróg trzeba uważać. Mokry śnieg w regionie świętokrzyskim z krótkimi przerwami może sypać przynajmniej do wieczora. Miejscami może spaść nawet koło 15 cm białego puchu. Termometry będą pokazywać zero stopni. W nocy szykują się spadki do -2 kresek. Jutro szykują się opady mieszane i może dochodzić do oblodzeń dróg. Na skali w Starachowicach ma być 1 stopień powyżej zera.

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

Wypadek autokaru z uczniami! Jechali na wycieczkę