ulice

i

Autor: Bartosz Manicz

Kolejne utrudnienia na starachowickich drogach! Gdzie tym razem?

2022-04-29 12:22

Od 04.05.2022 do 31.12.2022 zmieniona zostanie organizacja ruchu w Starachowicach Dolnych. To wszystko w związku z budową parkingu dwupoziomowego w tej części miasta. Zamykają ulice i wyznaczają objazdy! Jakie?

Kolejne utrudnienia na starachowickich drogach! Gdzie tym razem?

Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Kartel S.A jako generalny wykonawca budowy parkingu dwupoziomowego w Starachowicach Dolnych zawiadamia, że w okresie od 04.05.2022 do 31.12.2022 zmieniona zostanie organizacja ruchu w rejonie prowadzonej inwestycji. Zamknięty dla ruchu zostanie odcinek ul. Nadrzecznej od ul. Sportowej do ul. Stawowej., a ruch na ul. Sportowej będzie odbywał się w obu kierunkach. Zgodnie z zatwierdzonym projektem tymczasowej organizacji ruchu objazd do ul. Nadrzecznej oraz dworca kolejowego poprowadzony zostanie ulicami: Radomską, 1 Maja, Mickiewicza oraz Pochyłą.

objazd

i

Autor: UM Starachowice

Przypominamy, że od 26.04 w związku z trwającą inwestycją, nastąpiło wyłączenie z ruchu ul. Partyzantów na odcinku od ul. Konstytucji 3 Maja wraz ze skrzyżowaniem ul. Partyzantów z ul. Oświatową i ul. Szkolną. Droga będzie modernizowana, docelowo powstanie tam rondo. O tym przeczytacie tutaj:

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy