Uprawa konopi

i

Autor: Świętokrzyska Policja

Mielił nasiona konopi i dodawał do posiłków. Na taki pomysł wpadł senior ze Staszowa [ZDJĘCIA]

2022-06-30 9:32

Staszowscy policjanci zlikwidowali plantację konopi indyjskich i zatrzymali podejrzewanego o ich uprawę. Funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 350 krzewów tej rośliny. Cała plantacja znajdowała sięw ogrodzie ich właściciela. 86-letniemu mężczyźnie grozi kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Mielił nasiona konopi i dodawał do posiłków. Pomysłowy senior ze Staszowa

Mielił nasiona konopi i dodawal do posiłków. Pomysłowy senior ze Starzowa

i

Autor: Świętokrzyska Policja

Staszowscy kryminalni podejrzewali, że w jednej z miejscowości znajdujących się na terenie gminy Rytwiany, może znajdować się nielegalna uprawa konopi. We wtorkowe przedpołudnie mundurowi pojechali pod ustalony adres, aby zweryfikować posiadane informacje. Tam funkcjonariusze zapukali do drzwi mieszkania 86-latka, na którego posesji znajdowała się nielegalna uprawa roślin. W ogrodzie seniora funkcjonariusze ujawnili, aż 347 krzewów konopi innych niż włókniste w znacznej fazie wzrostu - informuje policja.

Mielił nasiona konopi i dodawal do posiłków. Pomysłowy senior ze Starzowa

i

Autor: Świętokrzyska Policja

W rozmowie z mundurowymi właściciel roślin oświadczył, że nasiona kupuje na różnego rodzaju targach, po czym je sadzi w celu osiągnięcia nasion, które następnie mieli i dodaje do posiłków. Jak twierdził, w Internecie wyczytał, że ma to dobry wpływ na zdrowie.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Teraz ze swojego zachowania wytłumaczyć się będzie musiał przed sądem.

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy