Hulajnogi Starachowice

i

Autor: Bartosz Manicz Hulajnogi Starachowice

Hulajnogi Starachowice

Na ulice Starachowic wracają hulajnogi. Kiedy start sezonu?

2024-02-29 9:37

Bardzo popularne w ostatnich latach elektryczne hulajnogi wracają na ulice Starachowic. Firma obsługująca urządzenia w naszym mieście rozpoczyna szósty sezon działalności w Polsce. Wiemy od kiedy będzie można wypożyczyć hulajnogę

Początek sezonu na hulajnogi elektryczne w Starachowicach

Od 4 marca e-hulajnogi obsługiwane przez firmę  Lime wrócą do Starachowic. Aby rozpocząć swoją przygodę z e-hulajnogą wystarczy pobrać aplikację (dostępną na urządzenia z systemem Android i iOS) oraz zeskanować znajdujący się na kierownicy kod QR i podążać za dalszymi instrukcjami. Lokalizację najbliższej e-hulajnogi można bardzo łatwo sprawdzić za pomocą mapy w aplikacji.

E-hulajnogi Lime szybko zyskały wiernych użytkowników wśród mieszkańców Starachowic. Wierzymy, że w kolejnym sezonie jeszcze bardziej powiększymy naszą społeczność entuzjastów mikromobilności. Poczyniliśmy znaczne inwestycje we flotę oraz oprogramowanie, tak aby przede wszystkim zapewnić użytkownikom Lime bezpieczeństwo, a także komfort z jazdy naszymi e-hulajnogami – komentuje Damian Kupczak, Senior Operations Manager w Lime.

Hulajnogi Starachowice

i

Autor: Bartosz Manicz Hulajnogi Starachowice

5 najważniejszych zasad poruszania się hulajnogami:

  • Poruszaj się drogami dla rowerów. Jeśli nie są dostępne, wybieraj jezdnię z dozwoloną prędkością do 30 km/h, bądź, w innych przypadkach, chodnik.
  • Jedź maksymalnie 20 km/h, a poruszając się po chodniku, dostosuj prędkość i ustępuj pierwszeństwa pieszym.
  • Nigdy nie jedź pod wpływem alkoholu ani innych środków odurzających. 
  • Jedna hulajnoga = jedna osoba. Obowiązuje zakaz przewożenia dodatkowych osób, zwierząt czy ładunku.
  • Parkuj hulajnogę w wyznaczonych do tego miejscach. W przypadku ich braku, zaparkuj hulajnogę równolegle do chodnika, jak najbliżej jego zewnętrznej krawędzi (najdalej od jezdni). Pamiętaj, aby pozostawiona szerokość chodnika nie utrudniała ruchu i była nie mniejsza niż 1,5 m. Pamiętaj o osobach niewidomych i niepełnosprawnych. 

Promocja na początek sezonu z hulajnogami w Starachowicach

Obecnie firma operuje flotą ponad 23 000 pojazdów w naszym kraju. Sezon 2024 to szósty rok działalności Lime w Polsce. Z okazji powrotu, firma przygotowała dla mieszkańców Starachowic specjalny kod rabatowy LIME2024PL – 10-minutowy, darmowy przejazd, ważny do 30.04.2024 r.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia? Nagrałeś interesujący materiał? Podziel się z nami, a my zapewnimy Ci anonimowość. Pisz starachowice@eska.pl lub prześlij wiadomość Messengerem. Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

Quiz Świętokrzyskie. Podajemy trzy hasła, Wy odgadujecie co to za miasto powiatowe

Pytanie 1 z 10
Browar Kultury, Mirosław Baka, metalurgia