O.S.T.R. i Kasia Kowalska na Dniach Skarżyska 2024

i

Autor: facebook.com/kasiakowalskapl/facebook.com/ostr.tabasko O.S.T.R. i Kasia Kowalska na Dniach Skarżyska 2024

Dni Skarżyska 2024

O.S.T.R. i Kasia Kowalska na Dniach Skarżyska 2024. Będzie tydzień świętowania

2024-06-27 21:16

Trwają Dni Skarżyska-Kamiennej. Gwiazdami tegorocznego święta miasta będą O.S.T.R. - polski raper, autor tekstów, freestyle’owiec, kompozytor, producent i skrzypek oraz Kasia Kowalska, której przeboje w latach 90. i na początku XXI wieku, nuciła praktycznie cała Polska.

Dni Skarżyska-Kamiennej 2024

Tegoroczne Dni Miasta Skarżyska-Kamiennej potrwają do 30 czerwca. W tym czasie odbywa się szereg różnorodnych wydarzeń proponowanych między innymi przez organizacje pozarządowe (wśród nich warsztaty, spacery, pokazy, wystawy), w piątek i sobotę 28 i 29 czerwca przy MCK odbędzie się rodzinny piknik, a całość obchodów zwieńczy scena koncertowa: w niedzielę 30 czerwca na Placu Staffa wystąpią O.S.T.R. oraz Kasia Kowalska.

W ramach tegorocznych Dni Skarżyska zaplanowano m. in. Zlot Food Trucków – ŻARCIOWOZY, od piątku 28 czerwca do niedzieli 30 czerwca na parkingu przed MCK w godz. 15:00 – 22:00. Odbędzie się POTAŃCÓWKA z udziałem Skarżyskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, Pereł z Lamusa oraz zespołu Zdrowo Zakręceni, 29 czerwca o godz. 18:00 (parking przed MCK).

O.S.T.R. i Kasia Kowalska gwiazdami tegorocznych Dni Skarżyska-Kamiennej

30 czerwca na Placu Staffa przy Miejskim Centrum Kultury wystąpi O.S.T.R. czyli Adam Andrzej Ostrowski, którego fanom hip-hopu nie trzeba przedstawiać. Z dorobkiem ponad 415 tysięcy sprzedanych płyt należy do najpopularniejszych muzyków hip-hopowych w historii polskiego rynku muzycznego. Początek koncertu o godzinie 18:30.

Tego samego dnia o godzinie 20:00, na scenie przy Miejskim Centrum Kultury pojawi się Kasia Kowalska, znana z takich hitów jak m. in. "Oto ja", "Coś optymistycznego", "Co może przynieść nowy dzień", "Wyrzuć ten gniew", "Pieprz i sól" czy "Antidotum". Bez wątpienia Kasia Kowalska to jedna z najpopularniejszych wokalistek lat 90.

Dni Skarżyska 2024

i

Autor: um.skarzysko.pl Dni Skarżyska 2024

Dni Skarżyska-Kamiennej 2024 potrwają od 24 do 30 czerwca

Formuła tegorocznych Dni Miasta będzie nieco inna niż dotychczas, a to za sprawą licznych wydarzeń zaproponowanych przez organizacje pozarządowe i prywatnych organizatorów. W ten sposób powstał „kalendarz wydarzeń” pod jednym wspólnym szyldem DNI MIASTA SKARŻYSKA-KAMIENNEJ. To będą Dni Miasta organizowane dla mieszkańców i przez mieszkańców – zapowiada prezydent Arkadiusz Bogucki.

W mieście dystrybuowane będą również plakaty z kodem QR, który przekierowuje do kalendarza wydarzeń w ramach Dni Miasta. Wyświetl kalendarz wydarzeń organizowanych w ramach obchodów Dni Miasta Skarżyska-Kamiennej. Dodaj kalendarz do swojego kalendarza Google klikając w ten link. Firmy i instytucje, które chcą dołączyć do Dni Miasta ze swoimi stoiskami handlowymi i wystawienniczymi, mogą zapoznać się ze szczegółami współpracy na stronie Miejskiego Centrum Kultury - informuje Urząd Miejski w Skarżysku-Kamiennej.

Szczegółowy plan obchodów Dni Skarżyska-Kamiennej znajdziecie TUTAJ

Quiz: Które świętokrzyskie miasto jest mniejsze? Mało kto zdobywa komplet punktów

Pytanie 1 z 12
Które świętokrzyskie miasto jest mniejsze? Mało kto zdobywa komplet punktów

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy