Zalew w Morawicy koło Kielc jak letnia oaza

i

Autor: Urząd Miasta i Gminy Morawica

QUIZ

QUIZ. Jak dobrze znasz Świętokrzyskie? Odpowiedz, które zalewy zlokalizowane są w naszym województwie

2024-07-16 8:19

Wakacje to dobry czas na wypoczynek nad wodą. W regionie świętokrzyskim mamy kilkanaście zalewów, które z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Gwarantujemy, że znajdziecie tu kilka miejsc, w których poczujecie prawdziwą sielankę! Ale czy znacie te miejsca? Sprawdźcie swoją wiedzę i odgadnijcie, które zalewy znajdują się w naszym województwie!

Świętokrzyskie czaruje przyleć na weekend

To hasło promujące region świętokrzyski i nie ma tu ani odrobiny przesady. Region świętokrzyski z roku na rok cieszy się ogromną popularnością wśród turystów, którzy przybywają tu z różnych stron Polski. Jednym z atutów Świętokrzyskiego są piękne, zrewitalizowane i zupełnie "dzikie" zbiorniki wodne. Dziś mamy dla Was zabawę!  Sprawdźcie swoją wiedzę i odgadnijcie, które zalewy znajdują się w naszym województwie!

Znasz Świętokrzyskie? Które zalewy zlokalizowane są w naszym regionie?

Pytanie 1 z 10
Czy zalew Lubianka leży w Świętokrzyskiem?

By sprawdzić Waszą wiedzę przygotowaliśmy QUIZ dotyczący zalewów z naszego regionu. Choć z pozoru może wydawać się „prosty” to gwarantujemy, że może Wam przysporzyć kłopotów! 10/10 dla najlepszych!

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy