Tragedia na drodze Starachowice Rzepin. Nie żyje 34-letnia kobieta.

i

Autor: KP PSP Starachowice Tragedia na drodze Starachowice Rzepin. Nie żyje 34-letnia kobieta.

Reanimują kobietę, dziecko nieprzytomne. Wypadek w Rzepinie, ciężarówka zderzyła się z osobówką

2021-12-20 15:35

Do groźnego wypadku doszło dziś na drodze do Rzepina, przed godziną 15. Ciężarówka zderzyła się czołowo z autem osobowym. W samochodzie podróżowała kobieta z dzieckiem. Kobieta wydobyta prowadzona jest reanimacja, dziecko wydobyte nieprzytomne. Aktualizacja: Po godzinie 16 dotarła do nas informacja, że mimo reanimacji życia 34-letniej kobiety nie udało się uratować, 12-latek trafił do szpitala.

Jak informuje Marcin Nyga, Oficer prasowy KW PSP - do zdarzenia doszło w okolicach Starachowic, na  drodze do Rzepina tuż przed godziną 15.00 Zderzył się tam samochód osobowy z  ciężarowym. W samochodzie podróżowała kobieta i mężczyzna z dzieckiem. Kobieta została wydobyta z auta, w tej chwili prowadzona jest reanimacja, dziecko wydobyte nieprzytomne. Na miejscu pracują 4 zastępy straży pożarnej. Droga jest zablokowana  - dodaje Nyga.

Tragedia na drodze Starachowice Rzepin. Nie żyje 34-letnia kobieta.

i

Autor: KP PSP Starachowice Tragedia na drodze Starachowice Rzepin. Nie żyje 34-letnia kobieta.

Do zdarzenia doszło na leśnym odcinku drogi pomiędzy Starachowicami a Rzepinem przed godziną 15:00. Ciężarówka zderzyła się z autem osobowym. Ciężarówką podróżował mężczyzna, z kolei osobówką jechały trzy osoby. Kierująca to 34 letnia-kobieta, w pojeździe był również mężczyzna i chłopiec w wieku 12-tu lat. 34-latka na miejscu wypadku była reanimowana, niestety jej życia nie udało się uratować. Droga jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia potrwają kilka godzin. Policja wyznaczyła objazdy drogami lokalnymi - powiedział nam Paweł Kusiak, oficer prasowy KPP w Starachowicach

O godzinie 16 dotarła do nas informacja, że mimo podjętej reanimacji kobiety nie udało się uratować. Czekamy na informację o stanie zdrowia 12-latka.

wypadek

i

Autor: czytelnik

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

Trasa Skarżysko-Starachowice 08.02.2021

Jak dobrze znasz polskie kolędy?

Pytanie 1 z 10
Bóg się rodzi, moc truchleje,