Psy do adopcji Starachowice

i

Autor: facebook.com/Przychodnia Weterynaryjna As, lek. wet. Dariusz Białoń

To Ty możesz dać im DOM! Bezdomne psiaki do adopcji w Starachowicach

2020-08-05 10:43

Starachowicki weterynarz Dariusz Białoń na swoim fanpage opublikował zdjęcia psiaków, które czakają na nowy, pełen miłości dom. To Ty możesz im pomóc, a na nowy dom czeka m.in. Lucek, Lucjusz i Tofik.

Kontakt w sprawie adopcji: 502577943 @ Przychodnia Weterynaryjna As, lek. wet. Dariusz Białoń

PSY DO ADOPCJI:

LUCEK - przebywa w naszej przychodni już od kilku tygodni, trafił tu po wypadku samochodowym, po trudnej operacji i dość długiej rekonwalescencji doszedł do siebie, ze smutnego i lękliwego psiaka stał się radosnym kumplem uwielbiającym głaskanie. Lucek ma około 8 lat, waży niecałe 10 kg, jest wykastrowany, zaszczepiony, zaczipowany, odrobaczony oraz odpchlony.

TAJFUN - to prawdziwy wulkan energii! Był już adoptowany, z adopcji wrócił na drugi dzień (nie mógł dogadać się z innymi psami, które przebywały w domu). Tajfun ma około 6 miesięcy, jest już odrobaczony, odpchlony, zaszczepiony, zaczipowany, a także wykastrowany.

TOFIK - jest psem lękliwym, ale dzięki naszej pracy oraz naszych wolontariuszek coraz bardziej się otwiera na ludzi, niestety podejrzewamy, że mógł doznać krzywdy ze strony człowieka. Zdecydowanie potrzebuje bardzo dużo miłości i cierpliwości. Tofik ma około 6 lat, waży poniżej 10 kg, jest zaszczepiony, zaczipowany, odrobaczony, odpchlony oraz wykastrowany.

LUCJUSZ - mieszka już u nas dokładnie miesiąc, jest starszym pieskiem, jednak w głowie ma szczeniaka, razem z Tajfunem tworzą mieszankę wybuchową . Psiak waży około 18kg jest już wykastrowany, odrobaczony, odpchlony, zaczipowany oraz zaszczepiony.

Jelonek ze starachowickich lasów trafił do leśnej osady w Kole