Trzeci dzień, trzecie lądowanie śmigłowca LPR. Tym razem zasłabł traktorzysta

i

Autor: KP PSP w Starachowicach Trzeci dzień, trzecie lądowanie śmigłowca LPR. Tym razem zasłabł traktorzysta

Trzeci dzień, trzecie lądowanie śmigłowca LPR. Tym razem zasłabł traktorzysta [GALERIA]

2021-04-12 10:09

To już trzeci dzień, kiedy na terenie powiatu starachowickiego interweniuje załoga Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Tym razem śmigłowiec wylądował W Wielkiej Wsi przy drodze krajowej nr 42. Zasłabł kierowca traktora, który potrzebował pomocy lekarskiej.

W poniedziałek, 12 kwietna o godzinie 8:48 otrzymaliśmy zgłoszenie, że w miejscowości Wielka Wieś traktorzysta wjechał ciągnikiem rolniczym do przydrożnego rowu. Z relacji wynikało, że najprawdopodobniej zasłabł. Po przybyciu na miejsce straży pożarnej okazało się, że mężczyzna został wydobyty z pojazdu. Był nieprzytomny. W akcji ratunkowej brał udział śmigłowiec LPR, który przetransportował poszkodowanego do Wojewódzkiego Szpitala w Kielcach. Na drodze krajowej nr 42 obowiązywał ruch wahadłowy - powiedział nam Konrad Dąbrowski, rzecznik prasowy KP PSP w Starachowicach.

Policyjny śmigłowiec patroluje Wrocław

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy!

Sonda
Czy badano Cię na obecność koronawirusa?

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!