Wypadek na skrzyżowaniu Smugowa-Miodowa

i

Autor: Bartosz Manicz Wypadek na skrzyżowaniu Smugowa-Miodowa

Wypadek na skrzyżowaniu Smugowa-Miodowa. Nastolatek i kobieta w szpitalu!

2023-01-21 17:46

Do wypadku z udziałem Volkswagena Transportera i osobowego Land Rovera doszło dziś około godziny 15:00 na skrzyżowaniu Miodowej i Smugowej. Na miejscu pojawiły się dwa zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Dwie osoby, nastolatek i kobieta zostali odwiezieni do szpitala w Starachowicach.

Z naszych ustaleń wynika, że kierujący osobowym Land Roverem 28-latek poruszał się ulicą Miodową w kierunku Smugowej. Przy próbie skrętu w ulicę Smugowa mężczyzna nie dostosował prędkości do warunków panujących dziś na świętokrzyskich drogach i przeciął skrzyżowanie na wprost. Tam doprowadził do zderzenia z prawidłowo poruszającym się Volkswagenem Transporterem kierowanym przez 50-latka - powiedział nam Paweł Kusiak oficer prasowy KPP Starachowice.

Niestety w wyniku zderzenia dwie osoby, pasażerowie dostawczego Volkswagena, 17-latek i kobieta doznali obrażeń i zostali odwiezieni na badania do starachowickiego szpitala. Obaj kierowcy byli trzeźwi - dodaje Paweł Kusiak. W zależności od skali obrażeń 17-latka i kobiety, postępowanie w tej sprawie zakończy się mandatem karnym lub skierowaniem sprawy do sądu.

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

Zima wróciła do Warszawy! Ulice zasypane śniegiem .