Zdesperowany złodziej w Starachowicach! Taranował drzewa  ogrodzenie, ostatecznie ugrzązł w lesie

i

Autor: materiał nadesłany

Zdeterminowany złodziej w Starachowicach! Ukradł koparkę, a podczas ucieczki taranował drzewa i ogrodzenie [ZDJĘCIA]

2023-01-30 9:05

W sobotnią noc (28.01) około godziny 22:00 zamkniętej posesji przy ul.Leśnej w Starachowicach skradziono koparko-ładowarkę. Złodziej był na tyle zdeterminowany, że wyjechał nią w las, taranując po drodze drzewka oraz betonowy płot oddzielający działkę od lasu. Ostatecznie porzucił maszynę ... bo ugrzązł w lesie. Szuka go teraz starachowicka policja i właściciel koparki.

Taranował drzewa, ogrodzenie i uciekał przez las! Szukają złodzieja koparki w Starachowicach

O sprawie na FB informuje właściciel firmy, z terenu której złodziej próbował ukraść sprzęt. Próbę kradzieży potwierdza także starachowicka policja.

Z zamkniętej posesji przy ul.Leśnej  została skradziona koparko-ładowarka. Złodziej był na tyle zdeterminowany,że wyjechał nią w las, taranując po drodze drzewka, taranując betonowy płot oddzielający działkę od lasu a w lesie nawet ścinał piłą drzewa torujące mu drogę - informuje właściciel posesji. Następnie wyjechał obok torów na trasie Starachowice - Rosochacz, przeciął drogę asfaltową i wjechał wyżej w las po przeciwnej stronie jadąc w kierunku ul. Iłżeckiej. Ostatecznie porzucił maszynę, gdyż ugrzązł nią głęboko i nie był w stanie się wydostać.

Wszelkie osoby, mające jakiekolwiek informacje na ten temat, które zauważyły coś niepokojącego proszone są o kontakt pod nr tel.517-572-506 lub ze starachowicką policją.

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy