Współprowadzącą Koło Fortuny będzie pochodząca ze Starachowic Agnieszka Dziekan

i

Autor: materiały prasowe Współprowadzącą Koło Fortuny będzie pochodząca ze Starachowic Agnieszka Dziekan

Telewizja

Agnieszka Dziekan ze Starachowic poprowadzi Koło Fortuny

2024-05-31 11:01

Po ostatnich zmianach w "Pytaniu na Śniadanie" nowe władze TVP postanowiły wymienić również prowadzących flagowe teleturnieje. W ostatnich tygodniach Przemysław Babiarz z teleturnieju "Va banque", został zastąpiony przez Radosława Kotarskiego. Zmiany prowadzących nie ominą też "Koła Fortuny". Współprowadzącą będzie pochodząca ze Starachowic Agnieszka Dziekan, która zastąpi Izabellę Krzan.

Agnieszka Dziekan pochodząca ze Starachowic będzie odsłaniać literki w Kole Fortuny

Dotychczas "Koło Fortuny" prowadzili Norbi i Izabella Krzan. Widzowie tego popularnego teleturnieju muszą się przygotować na zmiany. W nowym sezonie program poprowadzą znana z TVP pogodynka Agnieszka Dziekan i aktor Błażej Stencel. Aktor pojawił się m. in. w takich produkcjach jak "O mnie się nie martw", "Ojciec Mateusz", "W rytmie serca", "Sługa narodu" czy "Na sygnale". Agnieszka Dziekan znana jest widzom przede wszystkim z prezentowania prognozy pogody i relacji reporterskich w programie "Pytanie na Śniadanie".

Agnieszka Dziekan jest absolwentką Szkoły Podstawowej nr 12 w Starachowicach. Po maturze w II Liceum Ogólnokształcącym w Starachowicach wyjechała do Wrocławia. Następnie wybrała się na casting na prezenterkę pogody do telewizji regionalnej. Pracę w telewizji rozpoczęła w wieku 18 lat. Oprócz udziału w "śniadaniówce" TVP, Agnieszka Dziekan znana jest również z programu kulturalnego "Lajk", który prowadziła z Mateuszem Szymkowiakiem, pochodzącym ze Skarżyska-Kamiennej.

Trudne początki kariery Agnieszki Dziekan

Agnieszka Dziekan przez trzy miesiące pracowała w zakładzie mięsnym w Starachowicach. Sprzątała sale po rozbiorach i ubojach, prała fartuchy rzeźników.

Ciężko było mi tam oddychać, ślizgałam się na świeżym smalcu. Widząc tak ciężkie warunki pracy, chciałam rozwiązać umowę. Doszłam jednak do wniosku, że wytrwam i przez trzy miesiące pracowałam w takich warunkach - mówiła kilka lat temu Agnieszka Dziekan.

Gratulujemy i życzymy sukcesów. Niech fortuna kołem się toczy.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia? Nagrałeś interesujący materiał? Podziel się z nami, a my zapewnimy Ci anonimowość. Pisz starachowice@eska.pl lub prześlij wiadomość Messengerem. Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

Listen on Spreaker.