Kolejny wypadek drogowy w regionie. Na ulicy Metalowców w Skarżysku-Kamiennej 83 letnia kobieta, kierująca samochodem osobowym straciła panowanie nad pojazdem po czym uderzyła w przystanek autobusowy. Szczęśliwie w momencie uderzenia na przystanku nikogo nie było. Na miejscu działają dwa zastępy straży oraz policja. Na szczęście w tym przypadku nikt nie został poszkodowany.
Autor: Spotted Skarżysko-Kamienna/ Archiwum prywatneCzarna środa na drogach w regionie
Autor: facebook.com/ Skarżysko 998/ Materiały prasoweCzarna środa na drogach w regionie