Czołowe zderzenie w Zaleziance (powiat skarżyski). Poszkodowane dwie kobiety

2020-09-16 14:22 AJ
zalezianka
Autor: KP PSP Skarżysko-Kamienna

15 września do dyżurnego stanowiska kierowania komendanta powiatowego w Skarżysku -Kamiennej wpłynęła informacja o wypadku w miejscowości Zalezianka (gm. Łączna) z udziałem 2 samochodów osobowych. Na miejsce niezwłocznie zadysponowano zastępy z JRG Skarżysko. W wypadku ucierpiały dwie kobiety.

zalezianka
Autor: KP PSP Skarżysko-Kamienna

Po dojeździe na miejsce zdarzenia stwierdzono, że na łuku drogi doszło do czołowego zderzenia Audi TT z Toyotą Rav 4. Audi stało w poprzek drogi natomiast Toyota znajdowała się na poboczu. Wszystkie osoby podróżujące znajdowały się poza pojazdami. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały 2 osoby, pasażerka Audi oraz kierująca Toyotą - informuje skarżyska straż pożarna.

zalezianka
Autor: KP PSP Skarżysko-Kamienna

Działania ratowników w pierwszej fazie akcji polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanym kobietom do czasu przybycia na miejsce zespołu ratownictwa medycznego. Obie kobiety po przebadaniu przez ZRM zostały zabrane do szpitala na dalsze badania. Równocześnie z tymi działaniami odłączono akumulatory w pojazdach oraz usunięto plamę płynów eksploatacyjnych przy użyciu sorbentu.

W działaniach ratowniczych udział brały 4 zastępy straży pożarnej 13 ratowników, patrol policji, ZRM.

Akcja "Sygnalizator" kieleckiej drogówki

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.