Nago, hulajnogą po Skarżysku-Kamiennej! To nie fotomontaż

i

Autor: screenshot Nago, hulajnogą po Skarżysku-Kamiennej! To nie fotomontaż

Nago, hulajnogą po Skarżysku-Kamiennej! To nie fotomontaż

2022-05-12 11:40

W sieci bije rekordy reakcji i odtworzeń. Filmik na którym czterej mężczyźni, na hulajnogach uciekają przed policją, przemierzają skarżyski Plac Staffa przed Miejskim Centrum Kultury. Sytuacja nie jest fotomontażem i wydarzyła się naprawdę kilka dni temu. Nikt nie został aresztowany za nieobyczajne zachowanie.

O filmik krążący w sieci zapytaliśmy Jarosława Gwoździa oficera prasowego z Komendy Powiatowej w Skarżysku-Kamiennej.

Do policji nie wpłynęło żadne zgłoszenie w tej sprawie. Funkcjonariusze naszej komendy nie podejmowali też opisanej interwencji - powiedział w rozmowie z nami rzecznik skarżyskiej Policji

Przypomnijmy za "nieobyczajny wybryk" sprawcom grozi ustawowa kara:Kto publicznie dopuszcza się nieobyczajnego wybryku, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1500 złotych albo karze nagany.

W tym przypadku kary jednak nie będzie.  Jak udało ustalić się naszej redakcji filmik może być częścią teledysku, nagrywanego przez zespół Nocny Kochanek. Zespół pochodzi ze Skarżyska -Kamiennej.

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

Sonda
Są juz plany na wakacje?