remont

i

Autor: UM Starachowice Remont ulicy Śląskiej

Ruszył remont ulicy Śląskiej w Starachowicach. Mogą pojawić się utrudnienia w ruchu

2022-09-21 11:29

Przy ulicy Śląskiej w Starachowicach trwają prace remontowe. Na odcinku od skrzyżowania z ul. Konstytucji 3 maja do skrzyżowania z ul. św. Barbary została zdjęta już stara nawierzchnia. Powstaje też nowy chodnik. Kierowcy i mieszkańcy muszą się liczyć z utrudnieniami. Całość prac ma kosztować 1 mln 670 tys. zł.

Ruszył remont ulicy Śląskiej w Starachowicach

Przy ul. Śląskiej widać już pierwsze efekty działań remontowych. Wjechał ciężki sprzęt, została zdjęta dotychczasowa nawierzchnia, kształtów nabiera chodnik. Cieszę się, że ten oczekiwany przez mieszkańców remont ruszył. Szanujemy również publiczne pieniądze, dlatego pozyskaliśmy dofinansowanie z budżetu państwa - wyjaśnił Prezydent Marek Materek.

Oprócz działań związanych z nawierzchnią będą prowadzone również prace remontowe wodociągu w ulicy o łącznej długości 232 metrów.

remont

i

Autor: UM Starachowice

Warto również przypomnieć, że w ramach dofinansowania z Funduszu Dróg Samorządowych będą remontowane ul. Słoneczna i Dubois.

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy