Autor: Beata Paprot Star Starachowice

Zdjęcia

STAR prowadził, ale w końcówce dał sobie strzelić dwie bramki. Przegrana z Avią

2023-09-30 18:09

Do 80 minuty spotkania Star Starachowice -Avia Świdnik wszystko układało się po myśli Zielono-Czarnych. W 50 minucie bramka Michała Wcisło dawała Starowi prowadzenie. Mecz jednak trwa 90 minut, a rywale to lider IV grupy III ligi. Dwie bramki w końcówce spotkania '79 i '85 minucie i niestety, przegrywamy z Avią Świdnik 1:2.

Porażka Staru z Avią Świdnik

To druga z rzędu porażka beniaminka III ligi ze Starachowic. Tydzień temu Zielono-Czarni w wyjazdowym spotkaniu musieli uznać wyższość Chełmianki Chełm.

Star Starachowice spadł w ligowej tabeli na 9 pozycję, a do lidera i faworyta do awansu Wieczystej Kraków traci już 6 punktów.

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy