Wiemy co znajdowało się w walizce pozostawionej w sklepie przy ulicy Kolejowej w Starachowicach

i

Autor: pixabay Wiemy co znajdowało się w walizce pozostawionej w sklepie przy ulicy Kolejowej w Starachowicach

Tajemnicza walizka Starachowice

Wiemy co znajdowało się w walizce pozostawionej w sklepie przy ulicy Kolejowej w Starachowicach

2024-06-13 8:36

Policjantom udało się rozwikłać zagadkę pozostawionej walizki w sklepie Biedronka przy ulicy Kolejowej w Starachowicach. Akcja z udziałem straży pożarnej trwała kilka godzin. Wieczorem na miejscu pojawili się również pirotechnicy z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. Pracownik sklepu miał podejrzenia, że w walizce mogą znajdować się niebezpieczne przedmioty.

Jak zakończyła się historia pozostawionej walizki w jednym ze sklepów w Starachowicach?

Przypomnijmy, że wczoraj (12 czerwca) około godziny 12 nieznany mężczyzna miał pozostawić w dyskoncie Biedronka przy ulicy Kolejowej w Starachowicach walizkę. Zaniepokoiło to pracownika ochrony sklepu, który postanowił wezwać policję. W efekcie ewakuowanych zostało około 20 osób, a teren został zabezpieczony przez policjantów i strażaków.

Zgłoszenie o podejrzanej walizce otrzymaliśmy przed godziną 16:00. W południe do sklepu przy ulicy Kolejowej w Starachowicach przyszedł mężczyzna, który zostawił walizkę kasjerce z prośbą o przechowanie. Mężczyzna miał za chwilę po nią wrócić, jednak nie pojawił się w sklepie. Jeden z pracowników nabrał podejrzeń, że w walizce mogą znajdować się niebezpieczne przedmioty. Teren wokół sklepu zabezpieczyła policja, wieczorem na miejsce przyjechali pirotechnicy z Rzeszowa. Po sprawdzeniu walizki okazało się, że w środku znajdują się rzeczy osobiste mężczyzny, który ją zostawił - powiedział nam Paweł Kusiak, oficer prasowy KPP w Starachowicach.

Kto zostawił walizkę w Biedronce przy ulicy Kolejowej w Starachowicach?

Policjanci ustalili dane tego mężczyzny. Okazał się nim 33-letni mieszkaniec powiatu starachowickiego, który został zatrzymany przez mundurowych ponieważ okazało się, że jest poszukiwany do odbycia kary siedmiu miesięcy za popełnione przestępstwa - dodaje Paweł Kusiak.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia? Nagrałeś interesujący materiał? Podziel się z nami, a my zapewnimy Ci anonimowość. Pisz starachowice@eska.pl lub prześlij wiadomość Messengerem. Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy