Motorower

i

Autor: Zauberin / CC0 / pixabay.com

Mirzec: Pijany motorowerzysta

Zatrzymali 52-letniego motorowerzystę w Mircu. Ponad trzy promile i dożywotni brak uprawnień

2023-09-13 9:04

Niestety to wciąż zdarza się na drogach w całym kraju. Wczoraj ( 12.09) w gminie Mirzec ( powiat starachowicki) policja zatrzymała do rutynowej kontroli 52-letniego mieszkańca tej gminy. Dziwny jest sam fakt, że w tym stanie był zdolny do jazdy na motorowerze. Licznik alkomatu wskazał ponad trzy promile.

Zatrzymanie pijanego motorowerzysty gmina Mirzec

Wczoraj ( 12.09) późnym popołudniem policjanci patrolowali jedną z dróg w gminie Mirzec. Ich uwagę przykuł motorowerzysta.

Po przebadaniu okazało się, że 52- latek znajduje się w stanie nietrzeźwości. Urządzenie pomiarowe wykazało u niego ponad trzy promile. Ale to nie było jedyne przewinienie mieszkańca gminy. Dodatkowo mężczyzna miał sądowy dożywotni zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów. Mężczyzna musi liczyć się teraz z surowymi konsekwencjami  - informuje Paweł Kusiak oficer prasowy KPP Starachowice.

Zgodnie z przepisami 52-latkowi może grozić do trzech lat pozbawienia wolności.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia? Nagrałeś interesujący materiał? Podziel się z nami, a my zapewnimy Ci anonimowość. Pisz starachowice@eska.pl lub prześlij wiadomość Messangerem. Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

QUIZ: Znani ludzie ze Starachowic. Rozpoznasz ich?

Pytanie 1 z 13
Polityk i nauczyciel, senator, obecnie poseł na Sejm PIS