Muzeum Skarżysko

i

Autor: Muzeum im. Orła Białego w Skarżysku

"Muzyka w samochodzie" niezwykły koncert w niezwyczajnych czasach w skarżyskim muzeum(AUDIO)

2020-05-05 9:10

Muzea i placówki kultury od 4 maja, po przerwie działają w nowej rzeczywistości związanej z epidemią koronawirusa. W najbliższą niedzielę na terenie Muzeum im. Orła Białego w Skarżysku-Kamiennej propozycja idealnie skrojona na te trudne czasy - koncert "Muzyka w samochodzie".

Na placu Muzeum im. Orła Białego w Skarżysku-Kamiennej wystąpią znani świętokrzyscy muzycy Mariusz Kaczmarczyk i Tomasz Sekuła . Utworów w ich wykonaniu można będzie słuchać nie wychodząc z samochodu, ze specjalnie wyznaczonych stanowisk. Całości można będzie wysłuchać wjeżdżając na specjalnie przygotowane stanowisko. Na miejscu, nie wychodząc z pojazdu, można będzie zakupić, muzealne gadżety, i posilić się produktami małej gastronomii - informuje Grzegorz Bień dyrektor Muzeum im. Orła Białego w Skarżysku-Kamiennej.

Grzegorz Bień dyrektor Muzeum Orła Białego w Skarżysku-Kamiennej
Muzeum Skarżysko b

i

Autor: Muzeum im. Orła Białego w Skarżysku

Pierwszy koncert zaplanowano o godzinie 17.00, a kolejne o 18.15 i 19.30. Wjazd na teren muzeum od strony parkingu dla jego pracowników na kwadrans przed rozpoczęciem każdego z koncertów. Ze względu na limitowaną liczbę miejsc muzeum prosi o zamawianie biletów pod numerem tel. 41 25 20 231 w godz. 8-16. W dniu imprezy bilety dostępne będą w zależności od posiadanych wolnych miejsc.