Taneczne Mistrzostwa Polski w Starachowicach

i

Autor: Facebook.com/Piotr Babicki Taneczne Mistrzostwa Polski w Starachowicach

Taneczne Mistrzostwa Starachowice

Taneczne Mistrzostwa Polski w Starachowicach. Na parkiecie Bachata, Salsa i Samba

2024-06-18 8:08

Po raz pierwszy w historii naszego miasta odbywają się Krajowe Mistrzostwa International Dance Organization i Polskiego Związku Tańca w Tańcach Karaibskich, Tańcach Par, Latin Style i Synchro Dance. Będą to również Kwalifikacje do Mistrzostw Europy i Świata IDO 2024.

Taneczne Mistrzostwa Polski po raz pierwszy w Starachowicach

Zawody rozpoczęły się już dziś (14.06) w Miejskiej Hali Sportowej na osiedlu Południe w Starachowicach. Organizatorzy zaplanowali rywalizację o puchary, medale i dyplomy w kategoriach Solowych, Duetach, Grupach i Formacjach a na parkiecie zobaczymy takie style jak Bachata, Salsa, Samba, Jive, Cha Cha Cha, Merengue oraz efektowne pokazy Caribbean Show i Synchro Dance. Wszystkie prezentacje będzie oceniać wykwalifikowana 10- osobowa kadra sędziów z Polski i z zagranicy. W zawodach weźmie udział około 300 zawodników. 

Największe Taneczne Wydarzenie tego roku w Starachowicach

Na sukces organizacyjny wydarzenia liczy założycielka Studia Tańca FOX – Joanna Lisowska, która jest jednym ze współorganizatorów mistrzostw. Dla jej podopiecznych możliwość udziału w tej imprezie, a przede wszystkim podpatrywania najlepszych jest doskonałą okazją do nauki i sprawdzenia swoich umiejętności. Obecnie w starachowickiej szkole tańca pod jej okiem uczy się już ponad 200 tancerek.

Stroje pełne cekinów, brokatów, gorące tańce, piękna muzyka latynoska. Na starachowickim parkiecie zobaczymy najlepszych polskich tancerzy! Zapraszamy miłośników tańca do kibicowania tancerzom. Tancerze z całą pewnością będą chcieli zaprezentować maksimum swoich technicznych umiejętności, dzięki czemu prezentacje dostarczą widzom niezapomnianych wrażeń, emocji i wzruszeń - mówi Joanna Lisowska ze Szkoły Tańca FOX

Taneczne Mistrzostwa Starachowice - Bilety

Bilety w cenie 80 zł dorośli/ 30 zł emeryci i renciści/ dzieci 2016 i młodsi bezpłatnie. Organizatorzy przewidują również Livestream w cenie 40 zł/dzień.

  • TERMIN: 14 - 15 czerwca 2024
  • MIEJSCE: Hala Sportowa ul. Św. Jana Pawła II 22 Starachowice

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia? Nagrałeś interesujący materiał? Podziel się z nami, a my zapewnimy Ci anonimowość. Pisz starachowice@eska.pl lub prześlij wiadomość Messengerem. Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

Quiz Świętokrzyskie. Podajemy trzy hasła, Wy odgadujecie co to za miasto powiatowe

Pytanie 1 z 10
Browar Kultury, Mirosław Baka, metalurgia