W Rzepinie osobowa Toyota uderzyła w ogrodzenie posesji. Dwie osoby ranne
Zgłoszenie o wypadku w miejscowości Rzepin Kolonia, wpłynęło do służb ratunkowych o godzinie 5:32, tuż po tym jak samochód marki Toyota wypadł z drogi na zakręcie jadąc od strony ronda.
W wyniku uderzenia w ogrodzenie poszkodowane zostały dwie osoby znajdujące się w aucie. Obie zostały niezwłocznie przetransportowane do szpitala - powiedział nam Damian Sławek, dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Starachowicach.
W piątkowy poranek około godziny 5.30 w miejscowości Rzepin Kolonia w gm. Pawłów doszło do nieszczęśliwego zdarzenia. 20-letni kierowca toyoty z niewyjaśnionych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w ogrodzenie posesji. Wraz z kierowcą podróżowała 19-latka. Oboje poszkodowani byli przytomni, zostali przetransportowani do szpitala. Kierujący pojazdem był trzeźwy - informuje Paweł Kusiak, oficer prasowy KPP w Starachowicach.