W Rzepinie samochód osobowy wjechał w ogrodzenie posesji. Dwie osoby trafiły do szpitala

2026-05-15 6:52

Dwie osoby – kobieta i mężczyzna zostały ranne w wyniku wypadku, do którego doszło w piątek (15.05) rano w miejscowości Rzepin-Kolonia (gmina Pawłów). Kierujący osobową toyotą stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ogrodzenie jednej z posesji.

Wypadek w Rzepinie
Autor: KP PSP w Starachowicach/ Materiały prasowe

W Rzepinie osobowa Toyota uderzyła w ogrodzenie posesji. Dwie osoby ranne

Zgłoszenie o wypadku w miejscowości Rzepin Kolonia, wpłynęło do służb ratunkowych o godzinie 5:32, tuż po tym jak samochód marki Toyota wypadł z drogi na zakręcie jadąc od strony ronda.

W wyniku uderzenia w ogrodzenie poszkodowane zostały dwie osoby znajdujące się w aucie. Obie zostały niezwłocznie przetransportowane do szpitala - powiedział nam Damian Sławek, dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Starachowicach.

W piątkowy poranek około godziny 5.30 w miejscowości Rzepin Kolonia w gm. Pawłów doszło do nieszczęśliwego zdarzenia. 20-letni kierowca toyoty z niewyjaśnionych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w ogrodzenie posesji. Wraz z kierowcą podróżowała 19-latka. Oboje poszkodowani byli przytomni, zostali przetransportowani do szpitala. Kierujący pojazdem był trzeźwy - informuje Paweł Kusiak, oficer prasowy KPP w Starachowicach.

Starachowice Radio ESKA Google News
Siła Kobiet
Choroba ultrarzadka: Kamila – wyzwania i nadzieja. SIŁA KOBIET